Wielkimi krokami zmierza do nas już wiosna, ta kalendarzowa zawita 21 marca, termiczna nie wiadomo kiedy. A my żegnamy zimę podsumowaniem Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Zima w obiektywie”. Wszystkie zdjęcia są piękne i w idealny sposób oddają uroki zimy. W każdym z nich kryje się nutka pasji i na pewno wiąże się z nimi wiele miłych, zimowych wspomnień. Wybór był trudny, dlatego jury konkursowe postanowiło przyznać upominki wszystkim, którzy nadesłali swoje zdjęcia.
Zaproaszamy do obejrzenia filmu, w którym zaprezentowane są nadesłane zdjęcia przez uczniów: